O nas

Jesteśmy małą kameralną placówką, która zapewnia opiekę dla dzieci w wieku 1. do 3. roku życia. Nasz lokal składa się z dwóch jasnych i przestronnych sal, posiada osobną sypialnię oraz osobne łazienki.

Pomieszczenia są  kolorowe, czyste oraz bezpieczne zaopiniowane pozytywnie przez  sanepid oraz straż pożarną.
Przy żłobku Kangurek znajduje się również ogród wyposażony w zabawki ogrodowe dostosowane do wieku oraz możliwości dziecka.

Stworzyliśmy 2 grupy wiekowe:

1 – Grupa Maluchy
2 – Grupa Starszaki

Żłobek Kangurek zapewnia całodzienne wyżywienie ( śniadanie, II danie, zupa, podwieczorek). Posiłki są dostarczane przez firmę kateringową.

Zespół Kangurka tworzą troskliwe, ciepłe a jednocześnie profesjonalnie przygotowane opiekunki, które doskonale wiedzą jak zaspokoić potrzeby małego dziecka. Wspólnie dbamy o ciepłą, życzliwą i serdeczną atmosferę.

W żłobku Kangurek uczymy i rozwijamy przez zabawę- z doświadczenia wiemy, że ta forma aktywności jest dzieciom najbliższa. Ciocie w żłobku Kangurek mają mnóstwo pomysłów, dużą bazę wierszyków, piosenek i zabaw ruchowych dostosowanych do wieku dzieci. Organizujemy szeroki wachlarz zajęć, ćwiczeń i zabaw, których rytm wyznacza kalendarz (pory roku, święta, uroczystości.